jesteś w: Strona główna / Balustrady Gięte

rozmiar tekstu: A A A

Balustrady Gięte

Ogrodzenia murowane

W ostatnim czasie popularne stały się ogrodzenia wykonywane z prefabrykowanych betonowych bloczków, które w środku są puste natomiast z zewnątrz posiadają płaszczyznę o fakturze łupanego kamienia naturalnego w bogatej kolorystyce.

Można z nich szybko i łatwo budować ogrodzenia, nadając estetyczne walory posesji. Ogrodzenia tego typu mają jednak niezaprzeczalną zaletę ? są bardzo trwałe, mrozoodporne, dobrze znoszą zmienne warunki atmosferyczne.

Firma LIMBRAM specjalizuje się w kompleksowej budowie ogrodzeń z bloczków betonowych produkowanych przez firmę JONIEC w Tymbarku. Wszystkie wyroby firmy JONIEC są produkowane w oparciu o technologię "Vibro technology", stosowanie której, wpływa na niską nasiąkliwość, wysoką mrozoodporność oraz wytrzymałość na ściskanie. Struktura materiału jest zwarta a kolor jednolity. Większość produktów ogrodzeniowych imituje łupany piaskowiec i nie ma powtarzających się fragmentów, dzięki temu ogrodzenia murowane przez naszą firmę są oryginalne i niepowtarzalne.

Powiększ
Powiększ
Powiększ
COPYRIGHT © Limbram Kompleksowa budowa ogrodzeń       wizyt: 297565 on-line: 2
Realizacja: Intellect.pl